Praca KELNER Jastarnia NATURA TOUR Sp. z o.o.

A. Mickiewicza 162, 84-140 Jastarnia, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace kelnera

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastarnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastarnia

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Nazwa pracodawcy: NATURA TOUR Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Dyrekcyjna 2-4, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Dyrekcyjna

Numer budynku pracodawcy: 2-4

Profil działalności pracodawcy: Działalność organizatorów turystyki

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 13 PLN

Praca na stanowisku monter, szlifierz konstrukcji stalowych - warunki pracy do uzgodnienia podczas spotkania. Wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość czytania rysunku technicznego. Miejsce wykonywania pracy - Kartoszyno. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.
VISTAL EKO Sp. z o.o. - 2017-03-14 - Kartoszyno (pomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
DERLAT FOOD COMPANY Eliza Derlat - 2017-02-24 - Rzeszów (podkarpackie)

KELNER - od 1 860 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie napojów
PROFOOD s.c. Piotr Wojciechowski, Rafał Andrzejewski - 2016-12-08 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, podawanie posiłków.Kontakt: agencjavip (at) interia.eu
P.H.U. "BARTEX" Mirosław Kumór w Busku-Zdroju - 2016-03-22 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich;serwowanie potraw, napojów; sprzątanie ze stołów z zachowaniem higieny; inkasowanie należności, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 800 PLN

Sprzatanie w markecie
Sotera Sp. z o. o. - 2016-06-13 - Jastarnia (pomorskie)

KELNER - od 12 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

Składanie i montowanie mebli.
CLASSIC MEBLE Piotr Skiba - 2016-05-30 - Kosakowo (pomorskie)

obsługa klienta, przygotowywanie kawy, lodów, ciast itp., obsługa sali
Zespół Pałacowo-Parkowy im. Jana Witkowskiego, Magdalena Witkowska - 2016-08-10 - Głogów (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

dbanie o czystość i porządek, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Jurata (pomorskie)

wedłus stanowiska
Bar u Niedźwiadków - 2016-10-19 - Ciechanów (mazowieckie)

KELNER - od 1 100 EUR

Serwowanie dań zamawianych przez gości, oraz win. Odpowiedzialność za obsługę śniadań i obiadów, a także obsługa imprez okolicznościowych.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Niemcy (Niemcy)

MŁODSZY REFERENT DS OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Puck (pomorskie)

Obsługa rezstauracji
PHU GREG-BISS Grzegorz Mizera - 2016-05-23 - Wola Hankowska (śląskie)

KELNER - od 1 950 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wrocki (kujawsko-pomorskie)

RYBAK ŁODZIOWY - od 1 850 PLN

Prace - połów na łodzi
"RYB-TUR" I.KAMIŃSKI &CO.Sp.Komandytowo-Akcyjna - 2016-09-26 - Jastarnia (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

zh
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Florczaki (warmińsko-mazurskie)

zgodnie ze stanowiskiem
Hotel "PIAST" Roman Jabłoński - 2016-11-07 - Chojnice (pomorskie)

Zgodnie z umową.
FITCATERING ANNA BOBOWSKA - 2016-09-08 - Ropczyce (podkarpackie)

KELNER - od 1 500 PLN

obsługa gości w restauracji hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wisła (śląskie)

Obsługa kelnerska, imprezy okolicznościowe, bankiety, obsługa klienta w zakresie serwowania potraw i napoi.
TANKPOL R. Mosio i Wspólnicy Spółka Jawna - 2016-02-26 - Szczucin (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa gości, usługi kelnerskie
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Gorlice (małopolskie)

Obsługa klientów restauracji "Magnolia"/"Alle Pub" w Radlinie. Przygotowywanie i podawanie napojów, posiłków, telefoniczna obsuga klientów, przyjmowanie zamówień.Praca wg ustalonego grafiku: od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 22:00, w weekendy od 10:00 do 22:00 (2 zmiany).
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "MAGNOLIA" CZESŁAW SKOWRONEK - 2016-11-24 - Radlin (śląskie)

PIZZERIA LUCYFER Brenda Lis - 2016-04-27 - Gryfice (zachodniopomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Skarbimierz-Osiedle (opolskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, przygotowanie sali
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Brenna (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych, marka jeep.
Suchorz 4X4 Dariusz Suchorz - 2016-06-16 - Pierwoszyno (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Puck (pomorskie)

kompleksowa obsługa konsumenta w zakładach gastronomicznych oraz prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich, serwowanie pożywienia szybko przygotowywanego i na poczekaniu - fast food
IRPOLL Sp. z o.o. - 2016-03-15 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie hoteli i objektów
PALLAS SP. Z O.O. - 2016-07-14 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

Wybierz miejscowość