Praca KELNER Gołdap kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg.programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołdap

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gołdapski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, artystyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Żeromskiego 18, 19-500 Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: gołdapski

Gmina pracodawcy: Gołdap

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołdap

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK USŁUG PORZĄDKOWYCH - od 1 200 PLN

usługi porządkowe, mycie klatek schodowych, utrzymywanie porzadku w biurach, czyszczenie witryn sklepowych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Opole (opolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Przyjmowanie gości, informowanie i meldowanie gości, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY OFPR/16/1538 (S) - 997,4 PLN

w/g programu stażuStaż na Pływalni w Limanowej.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Limanowa (małopolskie)

PAKOWACZ TOWARU - od 1 040 PLN

Kompletacja towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ZBROJARZ - do 1 850 PLN

układanie i montaż stali na budowie
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Rosy (lubelskie)

STOLARZ - od 900 PLN

Zbijanie krzeseł, obsługa prasy, obsługa pistoletu pneumatycznego
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Mroczeń (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/ORGANIZATOR SWIETLICY - od 925 PLN

organizacja pracy i zajęć dla młodzieży w zakresie nauki gry na instrumentach klawiszowych
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Gołąb (lubelskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Załadunek i rozladunek towarów oraz inne prace zlecone przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Mikołów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SKŁADU WĘGLA - od 1 850 PLN

zarządzanie i obsługa składu węgla
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wieluń (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

Projektowanie w programie do grafiki komputerowej
kontakt przez PUP - 2015-09-08 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

prowadzenie gospodarki magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa ksy fiskalnej,składanie zamówień na towar, prowadzenie inwentaryzacji towaru,wykładanie i eksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraśnik (lubelskie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sejny (podlaskie)

kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Mąkolno (wielkopolskie)

KELNER - od 1 700 PLN

obsługa gości
SR 7 SP.Z O.O. - 2016-07-11 - Poznań (wielkopolskie)

MURARZ - od 3 150 PLN

prace budowalne, murarskie w Polsce i Belgii, praca fizyczna, wspólpraca z beligijskimi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA BILETÓW - 997,4 PLN

sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Świętochłowice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 500 PLN

OBSŁUGA KOMPUTERA, WYSTAWIANIE FAKTUR, WYCENA ZLECEŃ, ZAMAWIANIE CZĘSCI SAMOCHODOWYCH, OBSŁUGA KONTRAHENTÓWWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, DOŚWIADCZENIE W PRACY BIUROWEJ 0,6 MIESIĘCY)
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - 997,4 PLN

Wykonywanie kompleksowo prac w zakresie sortowania tarcicy według norm i warunków technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Majdan Wielki (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Łubowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Koło (wielkopolskie)

OPERATOR AUTOMATYCZNYCH LINII PAKUJĄCYCH PODŁOŻA OGRODNICZE - do 2 000 PLN

Obsługa maszyn do przerobu torfu, pakowaczek, mieszalników, stosowanie się do procedur technicznych.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Leśniakowizna (mazowieckie)

OPERATOR CNC - 1 850 - 2 775 PLN

Operator CNC jest odpowiedzialny za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urzadzeń, służących do obrabiania metali
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

tapicerowanie mebli skórzanych wypoczynkowych, foteli samochodowych, tapicerka samochodów luksusowych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Mysłowice (śląskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

- zapoznanie e stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z systemami rezerwacyjnymi,- poznanie zasad organizacji i kalkulacji imprez turystycznych,- przygotowywani ofert wyjazdowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łódź (łódzkie)