Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Mikołajki Zakład Fryzjerski "URSZULA" Urszula Mamajek

Pl. Wolności 4, 11-730 Mikołajki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
wg zwoduwykształcenie zawodowe,doświadczenie mile widziane,mozliwość zatrudnienia na stałe.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołajki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołajki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski "URSZULA" Urszula Mamajek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mikołajki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mikołajki

Ulica pracodawcy: Pl. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*