Praca KASJER WALUTOWY W KANTORZE Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Realizacja transakcji wymiany walut w zakresie skupu-sprzedaży, transfery pieniężne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 550 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY W KANTORZE

Data zakończenia pracy: 11.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min.średnie kierunek dowolny, mie wymagane doświadczenie zawodowe, znajomość programu KantorLogic oraz Western Union, kurs kasjera walutowego oraz kurs przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, zaświadczenie o niekaralności, dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego i rosyjskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie