Praca KASJER WALUTOWY Gołdap kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER WALUTOWY

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej i komputera

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej i komputera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER WALUTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołdap

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gołdapski

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 05.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kasjer walutowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Żeromskiego 18, 19-500 Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: gołdapski

Gmina pracodawcy: Gołdap

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołdap

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy