Praca KASJER/SPRZEDAWCA Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsluga kasy fiskalnej, dbanie o wizerunek działu, obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 15 zł brutto/h

Nazwa stanowiska: KASJER/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Data zakończenia pracy: 19.05.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Warszawa

Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Gałczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Warszawa

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

Pomocnik magazyniera
kontakt przez OHP - 2017-02-09 - Przasnysz (mazowieckie)

KOLPORTER BEZPŁATNEJ GAZETY - 250 - 300 PLN

Roznoszenie gazetek reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

TYNKARZ - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK BIURA (OFFICE MANAGER) - 1 850 - 7 000 PLN

organizacja działalności handlowej w biurze, wsparcie oraz motywowanie zespołu podległych przedstawicieli handlowych (w Polsce oraz w innych krajach UE) - komunikacja w j.angielskim; organizacja pracy zespołu; rozwiązywanie bieżących problemów; prowadzenie rekrutacji do zespołu sprzedażowego na terenie UE: umieszczenie ogłoszeń o pracę w krajach UE, organizowanie oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy (tel. lub Skype); raportowanie działań
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Poznań (wielkopolskie)

ZBROJARZ - od 4 000 PLN

Wykonywanie zbrojeń stropów, wieńców, podciągów
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Cieszanów (podkarpackie)

- KELNER - od 1 850 PLN

- obsługa klientów,- obsługiwanie przyjęć okolicznościowych,- dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy,
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

montowanie konstrukcji stalowych
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Ogrodzieniec (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów
kontakt przez OHP - 2016-03-23 - Sosnowiec (śląskie)

KELNER/KA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE RTV I ADG - od 2 500 PLN

sprzedaż produktów rtv i agd
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Dobrodzień (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 13 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - 12 - 12,5 PLN

praca na linii produkcyjnej AGD
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach ośrodka, mycie podłog, mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykształcenie brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane; książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia; dwie zmiany; miejsce pracy Gliwice;
"FRAPO-DYSTRYBUCJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-20 - Gliwice (śląskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 1 850 PLN

Telefoniczna obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Płock (mazowieckie)

LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 12,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa maszyn odlewniczych
kontakt przez OHP - 2016-05-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 960 PLN

Sprzedaż towarów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, sprawdzanie i weryfikacja towarów, porządki w sklepie. Umowa zlecenie, praca ok. 80 godzin w miesiącu, wg potrzeb, dyspozycyjność w godzinach 6-23.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

liczenie asortymentu techniki grzewczej
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Wałbrzych (dolnośląskie)

AMBASADOR MARKI - 13 - 20 PLN

Informowanie klientów o markach , wybranych produktach
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Szczawno-Zdrój (dolnośląskie)

MURARZ K/M - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz produktów oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej, obsługa nabywców bezpośrednio
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)