Praca KASJER - SPRZEDAWCA Świecie kontakt przez OHP

Stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta ( standardy)obsługa kasy fiskalnej,towar, wykładanie

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Świecie (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta ( standardy)obsługa kasy fiskalnej,towar, wykładanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: Salon w Świeciu - CCC MULTIBOX

Data zakończenia pracy: 02.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie jako sprzedawca

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż obuwia i innych artykułów skórzanych

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*