Praca KASJER - PRACOWNIK BIUROWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa okienka kasowego. Pomoc w pracach biurowych, pomoc w przygotowaniu ofert ubezpieczeniowych w wolnym czasie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - PRACOWNIK BIUROWY

Data zakończenia pracy: 01.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie, kierunek ekonomiczny, administarcja, finanse, mile widziane doświadczenie w pracy z gotówką, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pracodowca zapewnia zdobycie koniecznych uprawnień

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016