Praca KAMIENIARZ Łosice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
szlifowanie kamienia, obróbka, ciięcie, przygotowywanie kamienia tworzenie nagrobków, parapetów,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łosice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łosicki

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 02.04.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Narutowicza 6, 08-200 Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: łosicki

Gmina pracodawcy: Łosice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łosice

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów z betonu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.10.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy