Praca KALETNIK Siedlce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
ręczny montaż elementów metalowych i ozdobnych do torebek damskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KALETNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Zawód: kaletnik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kaletnik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zdolności manualne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Adres strony pracodawcy: http://corrado-martino.pl/

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 19/21

Profil działalności pracodawcy:
Corrado Martino jest firmą specjalizującą się w produkcji torebek damskich, aktówek, teczek oraz pasków damskich i męskich.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kaletnik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.04.2016

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, przyjmowanie korespondencji i jej rejestracja , przygotowywanie projektów pism, obsługa poczty elektronicznej,przygotowywanie teczek spraw i segregatorów poprzez ich oznaczenie i opianie, protokołowanie zabrań i spotkań, pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przez uczniowskie kluby sportowe, stowarzyszenia itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kobylnica (pomorskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z obsługą sekretariatu, wystawianie decyzji administracyjnych dot. należnościbudżetowych, przygotowywanie danych do sprawozdań.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ASYSTENT POJEKTANTA - 997,4 PLN

wykonywanie rysunków budowlanych w systemie AUTOCAD
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Biała Podlaska (lubelskie)

KONSERWATOR (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac konserwatorskich.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

prace biurowe na potrzeby działu techniczno-rozliczeniowego
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 3 OSOBY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w biurach, halach przemysłowych i magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Częstochowa (śląskie)

AKWIZYTOR - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Legionowo (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; podstawowa znajomość języka obcego; kwalifikacje zawodowe; zakres obowiązków: przygotowanie zestawu pojazdu do kursu, obecność przy załadunku i wyładunku, sprzątanie pojazdu, rozliczenie się z powierzonego mienia i dokumentacji; miejsce pracy: teren Polski, baza: Pilchowice;
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Pilchowice (śląskie)

GLAZURNIK K/M - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK PRODUKCJI W PRZEMYŚLE - od 2 800 PLN

Kierowanie procesem produkcyjnym, opracowywanie planów produkcji, zarządzanie podległym personelem.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Jarantowice (kujawsko-pomorskie)

PROKURENT - od 1 850 PLN

podejmowanie w imieniu spółki wszystkich czynności sądowych i pozasądowych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Samborzec (świętokrzyskie)

KOWAL - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA (OFERTA ZATRUDNIENIA PO STAŻU) - od 925 PLN

pomoc przy wypieku i przygotowywaniu pizzy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Bełżyce (lubelskie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - od 1 900 PLN

druk opakowań kosmetycznych na maszynach drukarskich, przygotowalnia druku
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Zduńska Wola (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

Właściwy dobór narzedzi stolarskich i posługiwaniue się nimi, rozpoznawanie gatunków drewna, trasowanie, ręczna obróbka, pzrygotowanie powierzchni wyrobów okleinowych( czyszczenie), nanoszenie powłoki lakierniczej zabezpieczającej i okuwanie , wykończenie.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zawidowice (dolnośląskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWYCH - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Sierpc (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- KASJER - od 1 850 PLN

Sprzedawca- Kasjer
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Mońki (podlaskie)

SPECJALISTA AUTOMATYZACJI JAKOŚCI - od 10 500 PLN

budowanie i utrzymywanie dokumentacji testowej, przygotowywanie skryptów do testów automatycznych, kontakt z klientami zagranicznymi
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

Naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sątoczno (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

KONSERWACJA, UTRZYMYWANIE I PORZĄDKOWANIE GMINNYCH DRÓG I PLACÓW, UTRZYMANIE ZIELENI
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ciepłowody (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie na produkcji; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice Strefa Ekonomiczna;
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gliwice (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Bieliny (świętokrzyskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - do 1 850 PLN

praca biurowa, obsługa klienta, umiejętność tworzenia pismu urzędowych, decyzji administracyjnych, redagowanie pism w edytorze tekstu, bieżące kompletowanie akt spraw klientów, Pomoc w obsłudze klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Oświęcim (małopolskie)

1684U - KURIER - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru do klientów, rozwożenie paczek
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 200 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakt telefoniczny z kontrahentami wietnamskimi,pomoc w opiece nad klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Wodzisław. Serwis ogumienia i naprawa samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gołkowice (śląskie)

MONTER - od 1 850 PLN

Montaż placów zabaw
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Żuromin (mazowieckie)