Praca IZOLER - BLACHARZ Gdańsk JAAL-IZOLACJE TERESA MOTOG

Stanowisko: IZOLER - BLACHARZ

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Prace izolacyjno - blacharskie na remontowanych jednostkach pływających.

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: JAAL-IZOLACJE TERESA MOTOG

Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Prace izolacyjno - blacharskie na remontowanych jednostkach pływających.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: IZOLER - BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: monter izolacji przemysłowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs w zakresie uprawnień poddźwigowego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość rysunku izometrycznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, 5 letnie doświadczenie zawodowe,znajomość rysunku izometrycznego, prawo jazdy kat.B, umiejętność czytania rysunków technicznych, kurs w zakresie uprawnień poddźwigowego, bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt mailowy: jaalizolacje (at) vp.pl . Pracodawca zatrudni 10 osób.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: JAAL-IZOLACJE TERESA MOTOG

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Grunwaldzka 494/3, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 494

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: monter izolacji przemysłowych*