Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu i innych zespołów firmy Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszaniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze technologii głosowej. Rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze technologii głosowej o średniej złożoności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 433,33 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 14.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (techniczne/informatyka/technologie komputerowe/elektronika i pokrewne), 1 rok doświadczenia w środowisku międzynarodowym na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu najnowszych systemów i produktów w obszarze technologii głosowej, doświadczenie i wiedza dot. wsparcia technicznego klienta w zakresie IT, znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym słownictwo biznesowe i informatyczne.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie