Praca INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania; -wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu; -przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta; -efektywnie wykorzystuje narzędzia testowe oprogramowania, aby utrzymać i wdrożyć skrypty testowe; -wspiera testy środowiskowe, aby zapewnić dostępność dla użytkowników;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 17.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku testera oprogramowania; -doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu; -doświadczenie pracy przy wykorzystaniu technologii takich jak HP QC, Jira (GreenHopper) lub technologii równoważnych jest koniecznością; -doświadczenie w pracy w środowisku Scrum/Kaban; umiejętności: -znajomość technologii QA -umiejętność tworzenia i utrzymywania struktury testowej w technologii C# - poparte adekwatnym doświadczeniem; -techniczne zrozumienie systemów IT; -doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne; -Znajomość technologii takich jak QTP, Load Runner poparta adekwatnym doświadczeniem; -znajomość systemów testowania manualnego i automatycznego; -doskonała znajomość cyklu testowania oprogramowania; -znajomość rynków finansowych oraz różnych typów instrumentów finansowych, -bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (zwłaszcza w obszarze programowania) zarówno w pisaniu i mówieniu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie