Praca INŻYNIER SIECI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie i implementacja rozwiązań z zakresu sieci komputerowych, scisła współpraca z klientami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SIECI

Data zakończenia pracy: 01.03.2019

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

według programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Grójec (mazowieckie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 1 850 PLN

Prace magazynowe-rozwożenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Głogów (dolnośląskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 1 750 PLN

Wykonywanie czynności biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wąsewo (mazowieckie)

SPRZĄTACZ/ SPRZĄTACZKA - do 2 000 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Olkusz (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI CIEPLNEJ CHEMIKALIÓW - od 1 850 PLN

Praca fizyczna na maszynie do produkcji świec/wsyp parafiny i odbioru gotowej świecy. wykształcenie minumup podstawowe. Osoba zarejestrowane na dzień 25.05.2016r. z orzeczeniem stopnia niepełnosprawności, w przypadku osoby bezrobotnej II profil pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

Sprzedaż usług w parku linowym, inkasowanie nalezności, przyjmowanie rezerwacji
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Transportowanie powstałego po budowie stawów urobku do wyznaczonego miejsca, przewożenie innych ładunków.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Stary Brus (lubelskie)

INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 25,05 PLN

nauczanie języka angielskiego metodą Berlitz
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 000 PLN

założenie detalu do maszyny, uruchomienie maszyny i obróka wh zadanego programu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

STARSZY INŻYNIER DS. SYSTEMÓW I SIECI KOMPUTEROWYCH - od 5 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -tworzenie mapy połączeń sieciowych dla biura oraz tworzenie odpowiedniego systemu rozłożenia układów sieci; -odpowiedzialność za lokalną infrastrukturę H/W (HardWire Infrastructure) -przeprowadzanie instalacji S/W; -rozwiązywanie problemów IT oraz wspieranie użytkowników w zakresie infrastruktury H/W; -utrzymywanie infrastruktury IT w dobrej kondycji; -tworzenie rejestrów porządkowych oraz baz danych infrastruktury IT;
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - do 13,5 PLN

Umiejętność zawodowego gotowania w oparciu o tradycyjne metody wykorzystywane w kuchni śródziemnomorskiej i kresowej z elementami kuchni gruzińskiej. Umiejętność wypieku pizzy na sposób tradycyjny, umowa zlecenie wraz ze składkami na ubezpieczenie społeczne, system czasu pracy zadaniowy, około 170 godzin w miesiącu, oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Ręczne oczyszczanie miasta, czyszczenie rowów i przepustów, usuwanie śmieci, grabienie, koszenie trawy, plewienie, sadzenie kwiatów, przycinanie krzewów, małe prace remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wadowice (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wykształcenie zawodowe, doświadczenie. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bełk (śląskie)

SALOWA - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach Szpitala. Dystrybucja posiłków dla pacjentów.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zabrze (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wierzchowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW SZKOLEŃ - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Poznań (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Serafin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ZOBOWIĄZANIE PO ROBOTACH PUBLICZNYCH (SZPROTAWA) - od 1 000 PLN

prace gospodarcze na terenie miasta i gminy
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Szprotawa (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, utrzymywanie kontaktów z odbiorcami, dbałość o dostępność wyrobów na rynku, utrzymywanie kontaktów handlowych z producentami w Chinach, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC LABORATORYJNA - 997,4 PLN

pomoc przy badaniu prób mleka surowego, badaniach międzyoperacyjnych produktów, mycie szkła laboratyjnego, przygotowywanie podłoży mikrobiologicznych,
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Góra (dolnośląskie)

REFERENT DS. HANDLOWYCH - 997,4 PLN

Kompleksowa obsługa klienta, dokumentacja ofertowa, komunikacja z klientem, kontrola nalezności z rynku i sledzenie działalności konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

obsługa Klientów, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Krzeszowice (małopolskie)

ZGRZEWACZ-OKUWACZ - od 2 160 PLN

Zgrzewanie plandek do samochodów ciężarowych, okuwanie sprzętu, nagrzewanie plis i wzmocnień na plandeki. Czynności wykonywane za pomocą zgrzewarek ręcznych i półautomatycznych
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 900 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lębork (pomorskie)

Prowadzenie dokumentacji biura, kontakty z klientami, przedstawianie oferty firmy, prowadzenie rozliczeń.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Dukla (podkarpackie)