Praca INŻYNIER TELEINFORMATYK - INFORMATYK Nowy Targ kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Administracja i nadzór sieci komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER TELEINFORMATYK - INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: inżynier teleinformatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dowód osobisty, Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier teleinformatyk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.02.2016