Praca INŻYNIER GEODETA - GEODEZJA INŻYNIERYJNO-PRZEMYSŁOWA - STAŻ PO WER Warszawa kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER GEODETA - GEODEZJA INŻYNIERYJNO-PRZEMYSŁOWA - STAŻ PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód:
inżynier geodeta - geodezja inżynieryjno-przemysłowa

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe geodezyjne, biegła obsługa komputera (Windows, MS-Office), mile widziana znajomość Winkalk i AutoCad, gotowość do pracy w terenie, odpowiedzialność, dokładność. Urząd Pracy wyraził zgodę na realizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby w wieku poniżej 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

opróżnianie skrzynek nadawczych z korespondencji, licowanie i sortowanie przesyłek, stemplowanie przesyłek, wydawanie przesyłek awizowanych klientom, opracowywanie dowodów odbioru przesyłek , kontrola opłat listów nadchodzących do UP oraz nadawanych w placówce, obsługa systemu Poczta 2000
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wykonywanie chodników, skweru, i otoczenia budynków UM w Łaszczowie
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Łaszczów (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszcaanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej. Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów. Pracownik będzie koordynatorem pod którego będą podlegać pracownicy z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

Posadzkarz
kontakt przez PUP - 2015-05-26 - Krosno (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków; obsługa urządzeń znajdujących się w kuchni Internatu Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach; dbanie o czystość w kuchni i stołówce Internatu.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Wronki (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

ZGODNIE Z ZAKRESEM CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Mszczonów (mazowieckie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Dojenie krów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wróblewo (wielkopolskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

- mycie pojazdów,- obsługa maszyn myjących,- dbałość o porządek w miejscu pracy,- przestrzeganie przepisów BHP.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gronów (lubuskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

staż na ww. stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Police (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Brzeg (opolskie)

KURIER - od 1 850 PLN

Dostarczanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Baby (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

mile widziane doświadczenie w kładzeniu kostki brukowej, może być osoba do przyuczenia,
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Raczyce (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką zakładu pracy, wykonywanie zadań pomocniczych na stanowisku pracy, archiwizowanie dokumentów wg rzeczowego wykazu akt, obsługa urządzeń biurowych (faks, kserokopiarka, skaner itp.), redagowanie pism, przygotowanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Turek (wielkopolskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

Produkcja galanterii drzewnej
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Głogówek (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów sklepu spożywczo-przemysłowego. Mile widziane doświadczenie zawodowe..
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

POMOCNIK GROOMERA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Darłowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa sklepu internetowego, odpisywanie na e-mail, nadawanie paczek kurierskich.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Konieczno (świętokrzyskie)

ROBOTNIK PRACY LEKKIEJ (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Nauka i pomoc w zakresie konserwacji urządzeń ogrodniczych i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

przedstawianie oferty usługowej i handlowej oraz pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Rościszewo (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI (Z) - do 1 850 PLN

roboty ziemne na terenie powiatu tarnowskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tarnów (małopolskie)

KASJER - 997,4 PLN

- osługa jkasy fiskalej,- obsuga terminal płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piła (łódzkie)

STARSZY TECHNOLOG I DS. CONSUMER SCIENCE - do 7 800 PLN

1.Prowadzenie i koordynowanie srednich i duzych projektów zapeaniając realizację zgodnie ze standardami firmy i ustalonym harmonogramem włączając w to projektowanie badania, uzyskanie i analize danych oraz rekomendacje wynikajace z badania,2.Zapewnienie bezpiecznego i efektywnego wykorzystania laboratorium sensorycznego,3.Prowadzenie wszelkich aspektów badań - ilościowych i jakościowych, łączenie danych opisowych i konsumenckich dotyczących produktu,praca na umowę na czas nieokreślony na jedną zmianę, miejsce wykonywania pracy: Fabryka Czekolady ul. Czekoladowa 1, 55-075 Bielany Wrocławskie, oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dokonywanie zakupów w/g wyznaczonej strategii firmy na terenie Polski i Ukrainy, dostarczanie zamawianych towarów z terenu Ukrainy, negocjowanie cen i kontraktów, pozyskiwanie nowych kontrachentów, analiza rynku
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Chełm (lubelskie)