Praca INŻYNIER ORGANIZACJI I PLANOWANIA PRODUKCJI Jaszkowa Dolna KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: INŻYNIER ORGANIZACJI I PLANOWANIA PRODUKCJI

Wynagrodzenie: 1 750 - 3 500 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa i zarządzanie danymi SAP, tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym oraz optymalne zarządzanie czasem działu produkcji, monitorowanie i optymalizacja zapasów, kontrola poprawności prowadzonych operacji księgowych, analizy zdolności produkcyjnych zakładuznajomość systemów SAP, znajomość pakietu MS Office, znajomość zasad poziomowania produkcji, znajomość zagadnień Lean Manufacturing, 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

Data publikacji: 2015-11-04

Lokalizacja: Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

Pracodawca: KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przemysłowa 3, 57-312 Jaszkowa Dolna, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa i zarządzanie danymi SAP, tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym oraz optymalne zarządzanie czasem działu produkcji, monitorowanie i optymalizacja zapasów, kontrola poprawności prowadzonych operacji księgowych, analizy zdolności produkcyjnych zakładuznajomość systemów SAP, znajomość pakietu MS Office, znajomość zasad poziomowania produkcji, znajomość zagadnień Lean Manufacturing, 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ORGANIZACJI I PLANOWANIA PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaszkowa Dolna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 3 500 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy:
KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim i niemieckim

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaszkowa Dolna

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier organizacji i planowania produkcji

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.11.2015