Praca INŻYNIER DS. SYSTEMÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Utrzymywanie baz danych, ich administrowanie, odpowiedzialność za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań, wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. SYSTEMÓW

Data zakończenia pracy: 17.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku , doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu, doświadczenie w pracy z troubleshooting, doświadczenie z Service Desk/Ticketing software, znajomość Disaster recovery strategy, znajomość shell script oraz phanton, znajomość hadoop bigdata, znajomość konfiguracji Cluster solution operation takich jak Red Hat Cluster, Power HA, HACMP, znajomość i wiedza praktyczna z zakresu tworzenia schematów programowych, dobre rozumienie zasad programowania zorientowanego na cel, umiejętność definiowania procesów ITIL/ITSM, doskonałe zdolności do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne, rozumienie dokumentacji projektowej jak również umiejętność przygotowywania dokumentacji dotyczącej stworzonego kodu, bardzo dobra znajomość j. angielskiego (zwłaszcza w obszarze programowania ), znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.03.2016