Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA Kostrza Skalimex-Borów S.A.

Borowska 9, 58-150 Kostrza, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: prace inżynierskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWNICTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kostrza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Nazwa pracodawcy: Skalimex-Borów S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, dyplom inżyniera

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Pon.-Pt., Godziny : 09:00-14:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kostrza

Ulica pracodawcy: Borowska

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
wydobycie i przerób kamienia dla potrzeb budownictwa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

KIEROWNIK DZIAŁU ZBIORNIKI/MIESZALNIKI - 1196 - od 6 000 PLN

- planowanie, koordynowanie oraz nadzór nad procesami produkcji,- zarządzanie zespołem pracowników Działu Zbiorniki/Miszealniki,- podnoszenie efektywności oraz motywacji do pracy;- odpowiedzialność za terminowość produkcji, realizację założonego planu pracy;- analiza dokumentacji dotyczącej produkcji;- przygotowanie oferty,- przygotowanie wymaganej dokujmentacji techniczbej,- kalkulacje materiałowe,- kontakt z klientem- nadzór nad prowadzeniem projektu przygotowywanie oferty;przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej;kalkulacje materiałowe, kontakt z klientem, nadzór nad prowadzeniem projektu
B&W Sp. z o.o. - 2016-08-10 - Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

PP/ LAKIERNIK - od 2 500 PLN

Malowanie i lakierowanie detali z drewna i ze sklejki, obsługa pistoletu lakierniczego i pompy lakierniczej, prace pomocnicze na innych stanowiskach pracy, pracodawca oferuje pełne przeszkolenie pracownika.
"Jupi" Justyna Piechowiak - 2016-07-26 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY DO PRAC BUDOWLANO-ZIEMNYCH (OGRODOWYCH) - 1038 - od 12 PLN

zbieranie ziemi, odsłanianie zasypanych liśćmi kwater na dawnym cmentarzu
Restoart Sp. z o.o. - 2016-07-19 - Świdnica (dolnośląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY -1640 - od 1 850 PLN

zakres prac związany z zawodem
DENTAL CERAMIKS Jan Ganowski - 2016-10-07 - Świdnica (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów
GRANIT ZEN - 2016-10-28 - Morawa (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Strzegom (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ05 - od 1 850 PLN

prace budowlane
P. B. H. PŁONKA JÓZEF - 2016-04-05 - Strzegom (dolnośląskie)

DYREKTOR GENERALNY DS. SPRZEDAŻY I ROZWOJU - 211 - od 9 423,89 PLN

test rynku pracynadzorowanie pray i działań działu sprzedaży i rozwoju. Zarządzanie projektami od momentu ich zaplanowania po implementację. Testowanie strategii dla ciągłości rozwoju. Realizacja projektów zgodnie z wymaganiami klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świdnica (dolnośląskie)

PLACOWY - 388 - od 2 750 PLN

klasyfikacja złomu, przygotowywanie towaru do wysyłki, segregacja metali
"TOM" SP. Z O. O. - 2016-03-25 - Żarów (dolnośląskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - 1660 - od 1 850 PLN

zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeńusuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii realizacja planów przeglądów kontrola pracy maszyn oraz pracowników produkcji nadzór nad realizacją planów produkcyjnychkontrola parametrów procesu produkcji rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
Daicel Safety System Europe Sp. z o.o. Żarów - 2016-10-13 - Żarów (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA-OPIEKUN UCZNIA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Roztoka (dolnośląskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 3 000 PLN

BIEŻĄCE UTRZYMANIE STANU TECHNICZNEGO BUDYNKÓW, PLANOWANIA I ROZBUDOWA ZAKŁADU, INWESTYCJE BUDOWLANE, KIEROWANIE BUDOWĄ
CORRUGATED BOARD SP. Z O.O. - 2016-11-29 - Polkowice (dolnośląskie)

MURARZ - 1186 - 2 000 - 3 500 PLN

-wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych oraz z otworami,-wykonywanie murów zbrojonych
Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Wierzyk - 2016-08-10 - Świdnica (dolnośląskie)

MONTER ROLET - od 1 850 PLN

produkcja i montaż rolet zewnętrznych
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA "A I C" S.C. MARCIN GŁOWACKI, NATALIYA KOBRYN - 2016-04-13 - Świdnik (lubelskie)

SPAWACZ - 1210 - 2 100 - 2 300 PLN

spawanie różnego rodzaju blach (kontenery).
OMNI STEEL Sp. z o.o. s.k. - 2016-08-11 - Świdnica (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN- 2028 - od 2 477 PLN

obsługa pras wulkanizacyjnych, zakładkowych, wymiana form.
BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. - 2016-12-02 - Żarów (dolnośląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem

ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - 291 - od 1 850 PLN

obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn, zapewnieni ciągłości utrzymania ruchu maszyn, diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki, naprawa i modernizacja parku maszynowego
"PEBEK" SP. Z O. O. - 2016-03-03 - Świdnica (dolnośląskie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - 1490 - 2 500 - 4 500 PLN

-nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, -przeglądy techniczne maszyn, urządzeń oraz instalacji, -diagnozowanie i usuwanie usterek z zakresu automatyki oraz mechaniki
KCP SP. z o.o. - 2016-09-21 - Żarów (dolnośląskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 1579 - od 8 000 PLN

przewóz w transporcie międzynarodowym
PPHU USŁUGI TRANSPORTOWE ZDZISŁAW STANOWSKI - 2016-09-29 - Żółkiewka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER-DORADCA KLIENTA-103 - od 1 900 PLN

przyjmowanie towaru, sprzedaż, pozyskiwanie klientów
Firma Handlowo-Usługowa "Twoje Biuro" Anna Cal - 2016-01-22 - Świdnica (dolnośląskie)

PRZYJMUJĄCY ZAKŁADY WZAJEMNE FŚW - od 1 200 PLN

czynności biurowe, przyjmowanie zakładów wzajemnych, wypłata wygranych
TOTOLOTEK S.A. - 2016-08-31 - Świebodzice (dolnośląskie)

GRABARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA W KLUBIE MALUCHA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Boleścin (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI -KSIĘGOWY- 19 D - od 3 000 PLN

dekretowanie i księgowanie faktur, rozliczanie sald dostawców, prowadzenie księgowosći oi portali z NFZ, wyliczanie składek ZUS i podatków, spozrądzanie list płac, planowanie urlopów i zastępstw.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lutomia Dolna (dolnośląskie)

SPAWACZ - 704 - od 2 500 PLN

spawanie elementów ogrodzeń
PPHU MM Kita Małgorzata Jagodnik - 2016-05-24 - Jagodnik (dolnośląskie)

KUCHARZ - 24 D - od 1 900 PLN

zgodnie z umowaALK.IRP.7146.101/14 (EFS)
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Świdnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA FŚW - od 2 200 PLN

prace na magazynie, rozwożenie towaru
ENERGOKABEL Sp. z o.o. - 2016-03-01 - Świebodzice (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed