Praca INŻYNIER BUDOWY Białystok LOKAL-BUD Arciszewski Jarosław

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Prace nadzorujące na budowi

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Pracodawca: LOKAL-BUD Arciszewski Jarosław

Zdrowa 12, 15-506 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie

Nazwa pracodawcy: LOKAL-BUD Arciszewski Jarosław

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wstępnie kontakt e-mailowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Zdrowa

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne