Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA Katowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie do ustalenia wg umiejętności i kwalifiakcji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWNICTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs kosztorysowania robót budowlanych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera z obsługą programu MS Office

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD itp.

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: w

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Plebiscytowa 3/7, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + zaznaczeniem PUP Świętochłowice

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

OPERATOR CIĄGU - od 2 100 PLN

Branża włókiennicza, obsługa stabilizatora
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Łódź (łódzkie)

GLAZURNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DS. REKRUTACJI - od 1 850 PLN

Poszukiwanie kandydatów do pracy, zamieszczanie ofert pracy w j.polskim, ukraińskim, rosyjskim, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, budowanie bazy kandydatów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i stylizacja paznokci, makijaż, pedicure.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY/PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

ewidencja dok. i ich archiwizacja; prowadzenie korespondencji, obsługa systemów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - do 2 000 PLN

Naprawa, konserwacja, serwis samochodów osobowych i ciężarowych
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Przybradz (małopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

-zabiegi na twarz i ciało,-manicure,-pedicure,-lakier hybrydowy,-tipsy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wieliczka (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

1. Dbałość o porządek w kuchni;2. Sprzątanie miejsca pracy;3. Przygotowywanie posiłków;4. Wydawanie posiłków zgodnie z zamówieniem;5. Sprawdzanie stanu magazynów;6. Składanie zapotrzebowania.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gryfino (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ROBOTY PUBLICZNE - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji Campingu: przyjmowanie rezerwacji na miejsca noclegowe, zakwaterowanie gosci, wystawianie faktur, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie i obróbka warzyw, przygotowywanie dań obiadowych, lepienie pierogów.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW STATYSTYKI - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

TOKARZ W METALU - od 2 200 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

- roboty wykończeniowe - malowanie gipsowanie;- roboty montażowe - montaż stolarki;- roboty instalacyjne - montaż urządzeń AGD
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Oświęcim (małopolskie)

ZBROJARZ - od 925 PLN

Montaż elementów szalunkowych. Wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Słupno (mazowieckie)

POMOCNIK DRUKARZA - od 2 300 PLN

prace pomocnicze w drukarni, kontrola wydruków, czyszczenie maszyn po zakończeniu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK CATERINGU(NR 3352) - od 1 850 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów zewnętrznych, przygotowywanie potraw w odpowiednich naczyniach cateringowych i dostarczanie do klienta, obsługa w terenie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Żołędowo (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Obsługa stada krów mlecznych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wróblewo (wielkopolskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Złotoryja (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji. Przygotowywanie dokumentów odnośnie windykacji i pozwów sądowych. Przygotowywanie dokumentacji dot. programów unijnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Stronie Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 950 PLN

Kierowanie ciągnikiem siodlowym, pomoc w załadunku i rozładunku na rampie towarowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Rychnów-Kolonia (wielkopolskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Gdańsk (pomorskie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Krasnopol (podlaskie)

RZEŹNIK-MASARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Sępów (dolnośląskie)

KONSULTANT- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, dbanie o porządek w drogierii
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Zebrzydowice (śląskie)

OPERATOR MASZYNY DO PRODUKCJI PIANKI POLIETYLENOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Zielonka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, doradztwo i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Pińczów (świętokrzyskie)