Praca INTROLIGATOR Warszawa Oficyna Wydawnicza ADAM

Rolna 191/193, 02-729 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa mnaszyn offsetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: introligator*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
OFERTA PRACY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHLokalizacja miejsca pracy: Mokotów. Wymagania: wykształcenie min. średnie (techniczne), obsługa maszyn Heidelberg do druku 4-kolorowego, doświadczenie w samodzielnej pracy przy obsłudze maszyn offsetowych. Obowiązki: obsługa maszyn offsetowych.[CV na adres: wydawnictwo (at) oficyna-adam.com.pl, telefonicznie: 22 843 08 79]

Nazwa pracodawcy: Oficyna Wydawnicza ADAM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Rolna

Numer budynku pracodawcy: 191

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*