Praca INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY Kielce KUMAN-ART A-Z s.j

Stanowisko: INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Data publikacji: 2016-09-26

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: KUMAN-ART A-Z s.j

Batalionów Chłopskich 61, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: introligator poligraficzny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność pracy w zespole

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Motywacja do pracy, doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: KUMAN-ART A-Z s.j

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 41 346-31-30 lub e-mail; kadry (at) kuman-art.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Batalionów Chłopskich

Numer budynku pracodawcy: 61

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe drukowanie

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator poligraficzny