Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH Grójec P.P.H.U. EKO-TEST s.c.

J. PIŁSUDSKIEGO 6B/7, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Montaż systemów alarmowych, TV przemysłowej, automatyki do bram, wykonywanie sieci strukuralnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grójec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grójec

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Instalator systemów alarmowych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność programowania SSWiN, KONFIGURACJI SIECI LAN

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. EKO-TEST s.c.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, Skierowanie do pracy z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Grójec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grójec

Ulica pracodawcy: Laskowa

Numer budynku pracodawcy: 4a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Michała Nocuń

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych