Praca INSTALATOR OKABLOWANIA TELETECHNICZNEGO Gdańsk JMDI JACEK MALESZKO

Miejsce pracy:
80-562 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie okablowania teletechnicznego (kable UTP, światłowody, koncentryty).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 300 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR OKABLOWANIA TELETECHNICZNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektromonter linii kablowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 300 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe (istnieje możliwość przeszkolenia). Miejsce pracy: Gdańsk.

Nazwa pracodawcy: JMDI JACEK MALESZKO

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wykształcenie zawodowe, chęci do pracy, możliwość przyuczenia. Osobe zainteresowane proszone są o przesłanie swojego cv na adres: aszwocha (at) pup.gda.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter linii kablowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015