Praca INSTALATOR TELETECHNIK Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INSTALATOR TELETECHNIK

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Prace monterskie

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR TELETECHNIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Min. 1 rok doświadczenia

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie