Praca DORADCA KLIENTA - STAŻ DO 30 R.Ż. PRACODAWCA SIG SPÓŁKA Z O. O. (0885) Inowrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, sprzedaż materiałów budowlanych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA - STAŻ DO 30 R.Ż. PRACODAWCA SIG SPÓŁKA Z O. O. (0885)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Inowrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Mątewska 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawca SIG spółka Z o.o. tel.: 601 920 499, e-mail inowroclaw (at) sig.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: inowrocławski

Gmina pracodawcy: Inowrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Inowrocław

Ulica pracodawcy: Mątewska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy