Praca INSPEKTOR W ZESPOLE WINDYKACJI STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca na ww. stanowisku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR W ZESPOLE WINDYKACJI STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA

Data zakończenia pracy: 16.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość KPA, ustawy o postepowaniu ekzekucyjnym , obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

- zapoznanie się z obsługą podnosików sam.- montaż i demontaż opon samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Parczew (lubelskie)

PRACOWNIK PIELĘGNACJI TERENÓW ZIELONYCH - od 12 PLN

Praca przy pielęgnacji terenów zielonych: koszenie trawy, przycinka drzew, krzewów, żywopłotów, grabienie, sprzątanie po koszeniu.
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Głowno (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

utrzymanie czystości biur, sprzątanie pomieszczeń socjalnych na produkcji, utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych zakładu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

OPIEKUNKA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi w klubiku dziecięcym
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Żory (śląskie)

HYDRAULIK + ST PO WER - 997,4 PLN

- prace montażowo-remontowe instalcajo wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych,- przygotowanie do prac hydraulicznych (wykonywanie otworów w murach, ścianach itp. bruzd),- montaż urządzen sanitarnych, urządzeń, zbiorników itp.,- wykonywanie napraw instalacji hydraulicznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Dębowa Łąka (kujawsko-pomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dębowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA-DOSTAWCA - do 13 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju;Dyspozycyjność 24 h;Rozładunek i załadunek auta;Odpowiedzialność za powierzone towary oraz gotówkę;Odpowiedzialność materialna;90-150 h pracy w miesiącu;Sala F
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

różne prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wodzisław (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (PRAWO JAZDY KAT.B) - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane, prawo jazdy kat.B
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Chomętowo (kujawsko-pomorskie)

(IŁŻA) PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Pakosław (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męsko, damsko, dzieciece, koloryzacja, obsługa solarium i urządzeń fitnes
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z regulaminem pracy. Przeszkolenie BHP, PPOŻ, zapoznanie z obiegiem dokumentów. Przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji i przesyłek wpływających i wysyłanych w dzienniku korespondencji. Przepisywanie pism jawnych. Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - do 1 850 PLN

prowadzenie strony internetowej, przyjmowanie zamówień, wysyłanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kęty (małopolskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

Staż dla os. do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

SALOWA - od 2 000 PLN

utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Kozienice (mazowieckie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Wykrawanie elementów z tkanin
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wprowadzanie wniosków beneficjentów do systemu teleinformatycznego,- archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

KOSMETYCZKA- 46 PI - od 1 850 PLN

kosmetyka twarzy i ciała, manicure, pedicure.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Świdnica (dolnośląskie)

CIEŚLA BUDOWLANY K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomoc przy pracach budowlanych, wykończeniowych, elewacyjnych, przynoszenie materiałów budowlanych, prace porządkowe, przenoszenie narzędzi, praca na terenie Sosnowca
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Sosnowiec (śląskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA W PUNKCIE SPRZEDAŻY T-MOBILE - od 1 850 PLN

Obsługa klientów T-MobileSprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez sieć T-MobileRealizacja indywidualnych planów sprzedażyObsługa posprzedażna abonentów sieci T-Mobile
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Kościerzyna (pomorskie)

STAZ/ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż.- prace administracyjno-biurowe- segregacja dokumentów- wykonywanie przelewów bankowych- wyjaśnianie spraw administracyjno-księgowych z klientami- sortowanie poczty
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem - staż w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, Wydział Organizacji i Nadzoru.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Bielsko-Biała (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń przedszkola i terenu wokół.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 12 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości wyrobów gotowych, montaż detali, realizacja celów jakościowych, wydajnościowych, przestrzeganie zasad BHP. Praca w godz. 18.-6.00 i 6.00-18.00 w Bielsku-Białej.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Bielsko-Biała (śląskie)