Praca INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO / ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. TECHNICZNYCH Gdynia Spółdzielnia Mieszkaniowa-Bałtyk

Miejsce pracy:
-, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie, sprawdzanie kosztorysów, planów, dokumentacji technicznych, rozliczanie faktur i innych dokumentacji. Przeprowadzanie przeglądów budowlanych, wykonywanie czynności inspektora nadzoru określone w Prawie Budowlanym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 850 - 4 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 3850 do 4200 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO / ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. TECHNICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: inspektor budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 850 - 4 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana umiejętność kosztorysowania. Kontakt telefoniczny lub mailowy.

Nazwa pracodawcy: Spółdzielnia Mieszkaniowa-Bałtyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Adres pracodawcy:
Zgoda 8, 81-361 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Zgoda

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor budowlany

Podobne oferty pracy

KELNERKA - od 2 200 PLN

Obsługa klientów w restauracji, serwowanie posiłków, pilnowania porządku na sali oraz przygotowanie stołów na uroczystości.
DOROTA MADEJSKA - 2017-03-03 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 5 000 PLN

Naprawa pojazdów osobowych, dostawczych.
PROCAR Roman Prokopiuk - 2016-06-08 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - od 2 500 PLN

KONTROLA JAKOŚCI TOWARU, ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI, PODSTAWOWA KONSERWACJA URZĄDZEŃ
kontakt przez OHP - 2016-03-29 - Gdynia (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 2 000 - 4 000 PLN

Wykonywanie prac monterskich przy bloku kadłuba.
International Subcontractor s Corp. Sp. z o.o. - 2016-12-28 - Gdynia (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 800 PLN

Spawanie konstrucji stalowych w warunkach montażu i prefabrykacji.
ARMEX Sp. z o.o - 2016-04-21 - Gdynia (pomorskie)

KONSERWATOR CZYSTOŚCI - od 925 PLN

Prace porządkowe, sprzątanie nieruchomości na terenie zewnętrznym i wewnętrznym
Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. - 2016-03-31 - Gdynia (pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - 2 000 - 2 400 PLN

Wykonywanie prac budowlanych i remontowych.
- - 2017-03-09 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 925 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich.
Zakład Fryzjerski "KONRAD" Konrad Wencki - 2016-09-29 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 490 PLN

Zamawianie towaru, obsługa klienta, dbanie o swój dział
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - od 3 000 PLN

Prowadzenie spraw pracowniczych, wprowadzanie danych do wyliczenia list płac, wprowadzanie i tworzenie raportu kasowego, odbieranie korespondencji i jej wysyłka
SPÓŁKA PRODUCENTÓW WYROBÓW SKÓRZANYCH "KILIŃSKI" - 2016-01-05 - Gdynia (pomorskie)

KAMIENIARZ - od 20 PLN

Obróbka i montaż kamienia (obróbka budowlana np. parapetów i blatów kuchennych).
UNI-BUD Marmury Spółka Jawna - 2016-09-06 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK USŁUG BANKOWYCH - od 2 550 PLN

Obsługa zagranicznych klientów banku Santander w zakresie otwierania/zamykania kont bankowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, aktywowanie kart kredytowych i reklamacji związanych z płatnościami kartami. Wprowadzanie i aktualizacja danych osobowych klientów. Obsługa procesów związanych z udzielaniem pożyczek krótkoterminowych oraz obsługą pozostałych produktów bankowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO/ KONWOJENT - od 12 PLN

Załadunek, rozładunek oraz rozwożenie towarów na terenie Gdyni
SIGNUM - 2016-04-11 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gdynia (pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 10 PLN

kolportowanie materiałów reklamowych na terenie Gdyni i okolic
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Gdynia (pomorskie)

POKOJOWA - od 1 000 PLN

dbanie o czystość w pokojach hotelowych jak i na powierzchniach ogólnodostępnych,
HADEX S.A. - 2016-08-01 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

Sprzątanie wewnętrznych powierzchni biurowych, uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.
HOMBRE SERVICE Sp. z o. o. - 2016-07-11 - Gdynia (pomorskie)

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH - od 1 850 PLN

Praca fizyczna, montaż konstrukcji, sekcji okrętowych, trasowanie, remontowanie konstrukcji, szlifowanie, wycinanie.
PARTNER TEMPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-11 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 12 PLN

Utrzymywanie czystości na obiekcie wielkopowierzchniowym.
ASPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-20 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWNIK ZESPOŁU DO SPRAW ADMINISTRACJI DANYCH - od 9 583,34 PLN

Odpowiedzialność za proces automatyzacji dostarczania danych w technologii Java , zarządzanie zespołem specjalistów ds. Adaptacji danych do świadczenie z zarządzaniu, utrzymanie rytmu operacyjnego zespołu, współpraca z działem technicznym, prowadzenie. projektów
THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE - 2016-07-27 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT - od 3 500 PLN

Serwisowanie maszyn budowlanych na terenie oddziału i klientów, realizowanie transportów. Odpowiedzialność za techniczne utrzymanie parku maszynowego.
CRAMO - 2016-05-06 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY (PROGRAM REGIONALNY) - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gdynia (pomorskie)

MALARZ - od 12 PLN

Prace wykończeniowe lokali handlowo-usługowych, mieszkań.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Gdynia (pomorskie)

ANALITYK DANYCH - od 3 583,34 PLN

Pozyskiwanie i weryfikacja danych finansowych. Analiza dokumentów oraz terminowe i dokładne przetwarzanie ich celem publikacji w produktach Thomson Reuters. Praca z materiałami w językach angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.
THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE - 2016-04-22 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

Przyjęcie towaru, układanie na regałach, obsługa klienta, utrzymanie sklepu w czystości
"ELA" Elwira Juszczak - 2016-01-26 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Sprzatanie pomieszczeń wewnątrz budynku, w tym: : pokoje, hole, łazienki, pomieszczenia socjalne itp.
GLANTZ II S.J. B.PALKOWSKA A.PALKOWSKI - 2015-11-30 - Gdynia (pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 1 700 PLN

konieczna znajomość programu Symfonia, doświadczenie zawodowe w Spóldzielni Mieszkaniowej
SPÓŁDZIELNIA WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA "ZAMEK" - 2017-03-07 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY / DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Bieżąca obsługa klienta , przygotowanie wycen i ofert dla klienta/architekta, uzupełnienie bazy architekta/klienta, dbanie o utrzymanie relacji z architektami, wysyłanie zamówień do poszczegówlnych dostawców, nadzór nad podpisanymi zleceniami.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

obsługa i doradztwo klientom sklepu spożywczo-monopolowego
GRUPA MARKA24 MARCIN KAŹMIERCZAK - 2016-01-21 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 700 PLN

Sprzedaż bezpośrednia. Dbanie o czystość salonu oraz biżuterii. Obsługa kasy fiskalnej, wypisywanie reklamacji.
"BUTTERFLY" MAGDALENA STRZELECKA - 2016-04-22 - Gdynia (pomorskie)