Praca INSPEKTOR INSTALACJI I SIECI ELEKTRYCZNYCH Sanok I.B.R. Sp. z o.o.

Stanowisko: INSPEKTOR INSTALACJI I SIECI ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 1 300 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Sanok (podkarpackie)

Pracodawca: I.B.R. Sp. z o.o.

LIPIŃSKIEGO 0, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 300 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR INSTALACJI I SIECI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód:
inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Kierownik budowy i robót w specj. instalacyjno-inżynieryjnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : posiadane zaświadczenie z przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: I.B.R. Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

KOMOROWICKA 72, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: KOMOROWICKA

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.04.2016