Praca INSPEKTOR DS. OCHRONY ŚRODOWISKA Będzin PTHU "INTERPROMEX" SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
Paryska 11, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków:•Wykonywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska łącznie z prowadzeniem działań związanych z uzyskaniem dla Spółki niezbędnych decyzji administracyjnych w zakresie ochrony środowiska•Przygotowywanie wszystkich sprawozdań i raportów wymaganych prawem z zakresu ochrony środowiska.•Prowadzenie ewidencji odpadów. •Współpraca z organami kontroli w sprawach związanych z ochroną środowiska.•Współpraca z głównymi kontrahentami Spółki w zakresie koordynacji zawartych umów•Sporządzanie sprawozdań do Głównego Urzędu Statystycznego.•Nadzór nad gospodarowaniem odpadami.•Nadzór nad prowadzeniem punktu selektywnego zbierania odpadów.•Koordynacja odbiorów i przekazań odpadów do zagospodarowania innym podmiotom.•Koordynacja współpracy z firmami odzys

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Będzin

Zawód: inspektor ochrony środowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie w zawodzie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : Wymagania:•Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obszarze działań związanych z zagadnieniami ochrony środowiska•Znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji i zezwoleń z zakresu ochrony środowiska•Praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska.•Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań środo

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PTHU "INTERPROMEX" SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Paryska

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
odprowadzanie ściekow,wywóz śmieci,gospodarowanie odpadami,zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor ochrony środowiska