Praca INSPEKTOR DS. CDD UTILITY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zdobycie i rozwijanie wiedzy na temat procedur CDD Utility,Sprawdzanie początkowego bądź istniejącego oceny ryzyka klienta i upewnienie się, że prawidłowe procedury due diligence są przeprowadzone, Upewnienie się, że wszystkie dokumenty, potwierdzone przez CDD są w zgodzie z obowiązującymi procedurami, Przeprowadzenie przeglądu struktur podmiotu prawnego, Dokonywanie przeglądów rozszerzonego CDD,Odpowiedzialność za czasowe eskalacje dowolnych spraw operacyjnych, Działania zmierzające ku doskonaleniu obowiązujących procesów, Aktywna eskalacja każdych problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stosunki z klientami i przyczynić się do ewentualnych strat dla banku, Odpowiedzialność za czasową identyfikację ryzyka operacyjnego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. CDD UTILITY

Data zakończenia pracy: 14.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania dotyczące bezrobotnego/ poszukującego pracy: poziom wykształcenia wyższe kierunek wykształcenia: finanse, doświadczenie zawodowe: Co najmniej 2 lata doświadczenie w instytucjach finansowych / bankowych; Doświadczenie w zakresie procesów Customer Due Diligence; Doświadczenie w zakresie realizacji projektów; współpraca z klientami; umiejętności: umiejętności analityczne, umiejętności interpersonalne i nastawienie na klienta; Umiejętność pracy w zespole, ale również samodzielność podczas pracy indywidualnej, umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku; bardzo dobra znajomość MC Office , uprawnienia: znajomość języków obcych angielski i francuski poziom znajomości biegle w mowie i piśmie niezbędne w celu realizacji projektów (współpraca z międzynarodowym zespołem)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie