Praca INSPEKTOR D/S OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ Lublin UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE

Prof. Antoniego Gębali 6, 20-093 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
realizacja zadań w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami szczegółowe zadania jako inspektor d/s przeciwpożarowych w Szpitalu wynikają z obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z ustawy z dnia 24.081991r. o ochronie przeciwpożarowej i przepisów wykonawczych do niej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 460 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR D/S OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: inspektor ochrony przeciwpożarowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 460 PLN

Data zakończenia pracy: 01.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inspektor ochrony przeciwpożarowej

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Szkolenie Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane: wyższe pożarnicze lub technik pożarnictwa lub strażak, wykształcenie średnie i ukończone szkolenie dla inspektorów ppoż. znajomość przepisów ochrony przeciwpożarowej

Nazwa pracodawcy: UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Prof. Antoniego Gębali

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor ochrony przeciwpożarowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.05.2016

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Sprzedaż produktów i pozyskiwanie nowych klientów; Utrzymywanie kontaktów z klientami i dostawcami. Analizowanie wyników sprzedaży. Realizowanie planów sprzedażowych. Reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych. Proponowanie działań usprawniających sprzedaż. Sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.Wykształcenie wyższe; Udokumentowana znajomość języka obcego w stopniu biegłym. Samodzielność, zaangażowanie. Obsługa klienta telefoniczna lub osobista. Praca na innych stanowiskach handlowych lub serwisowo-sprzedażowych
EUROSTOCKER TOMASZ BRONIKOWSKI - 2015-12-08 - Lublin (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA / WOŹNA - od 2 000 PLN

Pomoc w opiece nad dziećmi, rozdzielanie posiłków, otwieranie sal i pomieszczeń w placówce, wykonywanie prac porządkowych, sprzątanie pomieszczeń żłobka, dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona obektu
PROBET Sp. z o.o. - 2016-07-21 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 800 PLN

Telefoniczna obsługa klientów firmy stawka wynagrodzenia 7 zł netto za godzinę.
MK COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-05 - Lublin (lubelskie)

INSTRUKTOR, ANIMATOR - od 1 900 PLN

Samodzielne budowanie i koordynowanie programu wydarzeń kulturalnych. Prowadzenie zajęć dla dzieci,młodzieży i seniorów oraz różnorodnych form aktywności i organizacji czasu wolnego.
Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" - 2016-05-12 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 12 PLN

Wykonywanie prac elektrycznych, drobnych napraw konserwatorskich, dbanie o stan techniczny pomieszczeń i urządzeń
EUROPA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-07 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA - 2 265 - 3 109 PLN

Realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczych podczas pracy z uczniami szkół średnich, również z młodzieżą ukraińską, w bursie szkolnej. (pracodawca oczekuje biegłej znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego)
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Lublin (lubelskie)

KOORDYNATOR OBIEKTÓW SPRZATAJACYCH - od 2 000 PLN

nadzór nad podległym personelem sprzatajacym, prawidłowym przbiegiem realizacji usługi oraz stały kontakt z klientami
INWEMER SYSTEM SP. Z O.O. - 2016-04-21 - Lublin (lubelskie)

ELEKTRYK/ELEKTRONIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Elektryka, elektronika, naprawy samochodów osobowych i busów
M-SERWIS Robert Mularczuk - 2016-02-17 - Lublin (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 650 PLN

Sprzątanie pomieszczeń w klubie fitness, sal treningowych, szatni, łazienek
GARDA I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Lublin (lubelskie)

KONTROLER - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Kontrola pań sprzątających, rozwożenie środków czystości. Doczyszczanie.
SKAREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-12 - Lublin (lubelskie)

KREATYWNY GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 900 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Planowanie, przygotowywanie i realizacja kreatywnych projektów reklamowych oraz tworzenie animacji multimedialnych.OCZEKIWANIA PRACODAWCYWykształcenie średnie mile widziane plastyczne,znajomość programów graficznych (ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILUSTRATOR, COREL), oraz programów multimedialnych (ADOBE AFTER EFFECT, ADOBE FLASH). Znajomość zasad kompozycji oraz barwy w grafice. Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem, organizacji czasu pracy, oraz wykonywania zadań pod presją czasu. Podstawy DTP. Kreatywność. Mile widziana znajomość programów do obróbki 3D oraz umiejętność tworzenia stron WWW.
MAIK AGENCJA REKLAMOWA JANUSZ BABICZ, BARBARA TYNECKA-BABICZ S.J. - 2016-02-24 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

liczenie produktów, wydawanie towaru kierowcom, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. FINANSÓW - od 2 900 PLN

Udział w przygotowaniu modeli, analiz i prognoz finansowych dla projektów inwestycyjnych; uczestnictwo w procesie wdrażania nowych projektów; rozwijanie nowych narzędzi analitycznych.
SMB Consulting - 2016-05-18 - Lublin (lubelskie)

KONSULTANT - DORADCA - od 3 000 PLN

Obsługa telefoniczna klientów, kontakt z klientami w sprawach kredytowych, finansowych, ubezpieczeniowych. Przedstawianie ofert.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE BIURO KREDYTOWE JAROSŁAW GLABAS - 2017-01-24 - Lublin (lubelskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 200 PLN

wykonywanie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych na budowach
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ETW" WOJCZUK SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-18 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych- dostawczych, osobowych,diagnoza, weryfikacja usterek
DOMUS-MOBIL S.C - 2016-11-30 - Lublin (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL - od 20 PLN

Nauczyciel przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, prowadzenie zajęć w szkole prowadzenie dokumentacji szkolnej.
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Lublin (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej; przygotowanie podłoża, montaż krawężników;
ASTERIX USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE - 2017-02-17 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Pomoc w doborze i znalezieniu towaru.
STRONGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-20 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
PW TAKT JERZY PISULA - 2016-06-02 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Organiozwanie gier i zabaw, współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów dla dzieci po placówkach oświatowych i nie tylko na terenie woj. lubelskiego;
LaserLand Zbigniew Kot - 2016-08-17 - Lublin (lubelskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

rozbiór kurczaka, filetowanie
AVOCANO Sp. z o. o. - 2016-09-15 - Lublin (lubelskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy rzeźnika wędliniarza; rozbiór tusz drobiowych;
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 000 PLN

obsługiwanie klientów przekazywanych przez Kancelarię, aktywne pozyskiwanie klientów dla Kancelarii, kompletowanie dokumentów niezbędnych do zgłoszenia szkody, zawieranie umów z klientami, prezentowanie oferty usługi Kancelarii
Kancelaria Prawna Legatis - 2017-01-18 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWA/Y - od 1 350 PLN

Księgowanie oraz rozliczanie dokumentów stowarzyszenia
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - 2017-01-10 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z LICENCJĄ - od 2 000 PLN

obchody dozorowanego terenu, obsługa kamer monitorujących, przyjmowanie i wydawanie kluczy, weryfikacja osób przebywających na obiekcie
FIRMA OCHRONNO-KONWOJOWA EXPERTUS Sp. z o.o. - 2016-12-05 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, fakturowanie, nadzór nad płatnościami, składanie zamówień na zakup towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Lublin (lubelskie)