Praca INFORMATYK Sopot kontakt przez PUP

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Zgodny z programem

Data publikacji: 2016-02-15

Lokalizacja: Sopot (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sopot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sopot

Zawód:
specjalista do spraw rozwoju oprogramowania systemów informatycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 12.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
przygotowanie do obsługi sprzętu i sieci informatycznej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Kołłątaja

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK PIEKARNI - od 1 750 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: zawodowe; doś. w piekarnictwie min. 2 lata; akt. ks. sanepidowska; produkcja wyrobów piekarniczych - bułek; praca od 20:00; miejsce pracy: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Pyskowice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kunów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER/KELNERKA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta na sali, pobieranie opłat od klienta, dbanie o czystość na sali, wycieranie i układanie szkła.
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Nysa (opolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

1. Obsługa urządzeń biurowych (telefon, fax, itp.).2. Przyjmowanie korespondencji.3. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki.4. Pisanie pism w edytorach tekstu.5. Przyjmowanie zamówień.6. Czynny udział w przepływie informacji w zakładzie.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Pępowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Rzepin (lubuskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 750 PLN

Sprzedaz wyrobów cukierniczych, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ponikwa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji, przyjmowanie rezerwacji, obsługa urządzeń, e-maila itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Rudki (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż odzieży damskiej, stylizacja i doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

KOSMETYCZKA/STYLISTKA PAZNOKCI - od 17 PLN

zabiegi kosmetyczne, tipsy żelowe, hybrydowe, pedicure
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Kalisz (wielkopolskie)

PAKOWACZ - CECHOWACZ NARZĘDZI - od 1 850 PLN

obsługa systemu SAP, potwierdzanie operacji technologicznych, zamykanie zleceń, przygotowywanie dokumentów wysyłki narzędzi, obsługa urządzenia do znakowania laserowego oraz pakowania pojedynczego narzędzia, pakowanie zbiorcze wyrobów oraz przygotowanie do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU DETALICZNYM - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II) PO WER.Zapoznanie z asortymentem towarowym,zapoznanie z zasadami zaopatrzenia jednostki w towary handlowe oraz z elementami sprzedaży, fakturowanie, obsługa klienta indywidualnego, zasady sprzedaży ratalnej.Praca w godz od 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kolbuszowa (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 388 PLN

sprzątanie pomieszczeń, pranie, opróżnianie koszy
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Biecz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Przyjmowanie zleceń, podstawianie samochodów zastępczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Biała Rawska (łódzkie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

lakierowanie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Staszów (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Zamaitanie i odśnieżanie dróg chodników placów, azyli drogowych. Wymagania pracodawcy: prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Bytów (pomorskie)

EKONOMISTA - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kluczbork (opolskie)

MALARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

Zamawianie towarów u dostawców; pozyskiwanie ofert cenowych; negocjacje cen; pozyskiwanie dostawców; analiza zapotrzebowania na materiały
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Szamotuły (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Słubice (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

praca na stacji
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Ślesin (wielkopolskie)

sprzedaż art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Biała Podlaska (lubelskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 1 900 PLN

Montaż sieci telekomunikacyjnych, instalacji abonenckich, budowa sieci światłowodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SERWISANT KOMPUTERÓW - MONTER INSTALACJI TELEINFORMATYCZNYCH - do 1 850 PLN

montaż instalacji teleinformatycznych (anteny, przewody), serwis komputerów
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łęczyca (łódzkie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Żurada (małopolskie)