Praca (IŁŻA) BRUKARZ Małomierzyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Małomierzyce, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: (IŁŻA) BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Małomierzyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

- montaż zbrojenia
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KOORDYNATOR ZAOPATRZENIA - od 1 900 PLN

OBSŁUGA ZAOPATRZENIA, PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARÓW (RÓWNIEŻ POWYŻEJ 20KG), SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI, PAKOWANIE ORAZ WYSYŁKA TOWARÓW, ZABEZPIECZENIA TOWARÓW, PRAWIDŁOWE OZNAKOWANIE TOWARÓW, CZYNNY UDZIAŁ W INWENTARYZACJACHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, PUNKTUALNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, PRACOWITOŚC, SUMIENNOŚĆ, ODBYTE SZKOLENIE STANOWISKOWE
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż dla osób powyżej 30 roku życia; obsługa klienta, pedicure, manicure, zabiegi na twarz, woskowania
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Florysta
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Leżajsk (podkarpackie)

ELEKTRYK - 2,2 - 2 200 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa maszyn pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Sosnowiec (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Ryki (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA -PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

przyjęcia, układanie i sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Czarlin (pomorskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM - od 2 000 PLN

obsługa stoiska, : garmażeryjnego, mięso-wedliny,cukierni oraz kasy
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

montaż naprawa instalacji elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Glinik (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pięczkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA (ŻAGAŃ) - od 925 PLN

-Obsługa klientów-obsługa komputera,kasy fiskalnej,lottomatu,-Przyjmowanie dostaw,ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Żagań (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Zakopane (małopolskie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Strzegowo (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

nauka sporządzania leków, zasada wydawania produktów leczniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów na kasie fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Dretyń (pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Życzliwa obsługa gości, wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie, wystawanie FV. Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji. Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi. Obsługa centrali telefonicznej, faksu, ksero, kasy hotelowej, terminala, komputera. Zgłaszanie odnotowanie w zeszycie usterki. Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia działów gastronomii. Koordynowanie oraz nadzorowanie pracy służby pięter. Prawidłowe i szczegółowe przekazywanie dyżuru zmienników. Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu. Prowadzenie dokumentacji, archiwum i recepcji. Utrzymanie na bieżąco porządku.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Barlinek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zielona Góra (lubuskie)

WIERZBICA - 3U (KIEROWCA - ŻAŁOBNIK) - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Wierzbica (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed