Praca HYDRAULIK Maków Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Maków Mazowiecki, powiat: makowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Montaż instalacji co, cwu, kanalizacji. Dojazd do klienta, dowóz materiałów hydraulicznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Maków Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: makowski

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie mile widziane. Oferta skierowana do osób długotrwale bezrobotnych lub po 50 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Przasnyska 77B, 06-200 Maków Mazowiecki, powiat: makowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: makowski

Gmina pracodawcy: Maków Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Maków Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przasnyska

Numer budynku pracodawcy: 77B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik