Praca HYDRAULIK (417OP) Karczew P.P.H.U. Elektromechanika-Hydraulika Andrzej Adaszewski

Zatylna 58, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym. Montaż urządzeń i instalacji ogrzewania podłogowego, sieci odpływowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK (417OP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Karczew

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.07.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność montażu urządzeń i instalacji ogrzewania podłogowego.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
P.P.H.U. Elektromechanika-Hydraulika Andrzej Adaszewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zatylna 5B, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Karczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karczew

Ulica pracodawcy: Zatylna

Numer budynku pracodawcy: 5B

Profil działalności pracodawcy: Budownictwo-Usługi hydrauliczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik