Praca HODOWCA DROBIU Trojanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trojanów, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przyjęcie piskalaka na obiekt, przeprowadzenie mycia, dezynfekcja, dozór pod względem zootechnicznym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Ryczałtowy

Nazwa stanowiska: HODOWCA DROBIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trojanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: hodowca drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 100 PLN

Data zakończenia pracy: 01.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. A

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat.C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Uprawnienie do przewozu zwierząt żywych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca drobiu