Praca HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Rumia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie gabinetu pacjenta do wizyty u leczenia dentysty i higienizacji i innych zabiegów. Sterylizacja sprzętu i pomieszczeń, prowadzenie dokumentacji medycznej, edukacja pacjenta w zakresie higieny jamy ustnej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: higienistka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: higienistka stomatologiczna*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

pomoc przy montażu mebli, składanie mebli, rozładunek płyt
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Stróżewko (mazowieckie)

RECEPCJONISTA HOSTEKU - od 1 850 PLN

obsługa gości hostelowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Kraków (małopolskie)

MENADŻER DZIAŁU ASP - do 8 000 PLN

1. zarządzanie działem ASP (dział zarządzający zewnętrznymi serwisami naprawczymi w innych krajach), 2. ustalanie celów i zadań, 3. kontrola jakości obsługi klienta, 4. stały kontakt z zarządem i kwaterą główną na Tajwanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumnetów na rachunkach klientów. Bezpośredni kontakt z klienetme arabskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Łódź (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

sporządzannie napoji, kaw, wydawanie dań, rozliczanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Drogomyśl (śląskie)

KUCHARZ - PIZZERMAN - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pabianice (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 750 PLN

utrzymanie czystości w pokojach, łazienkach, na całym obiekcie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Mszana Dolna (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowo-gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI CUKIERNICZEJ. - od 1 750 PLN

Pracownik produkcji cukierniczej.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Brzozów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie detalicznym
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gołańcz (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

praca na komputerze, odbieranie telefonów, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

przyjmowanie towaru, sprawdzanie zgodności rodzaju, ilości i jakości towarów z dowodem nadania otrzymanym od dostawców, przechowywanie towarów, utrzymanie porządku w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Całodzienna opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym, pomoc przy dowożeniu i odwożeniu dzieci, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych, karmienie, przygotowywanie do zabiegów rehabilitacyjnych, udział w zajęciach terapeutycznych, współdziałanie z zespołem prowadzącym zajęcia.Staż POWER lub RPO
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Mikoszów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA DOMOWA - od 15 PLN

Pracodawca zatrudni osobę do prowadzenia domu (gotowanie + sprzątanie).
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Bierkowo (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI I OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Obsługa maszyn ciężkich do produkcji i sprzedaży kruszyw. Wskazane uprawnienia na ładowarki lub koparki kat. II oraz doświadczenie min. 3 lata
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Ołdrzychowice Kłodzkie (dolnośląskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

obsługa tokarek
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kraśnik (lubelskie)

POKOJOWA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych. 80 godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Wrocław (dolnośląskie)

- obsługa klientów na sali sprzedaży- przyjmowanie dostaw towaru- eksponowanie towaru na sali sprzedaży- prace porządkowe- obsługa systemu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Produkcja elementów meblowych, produkcja mebli na wymiar, obsługa elektronarzędzi, składanie mebli, montaż mebli u klienta. Wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi elektronarzędzi, umiejętność czytania rysunku technicznego. Stanowisko samodzielne. Forma kontaktu z Pracodawcą: kontakt telefoniczny: tel. 697-077-999 w godz. 7-18, przez e-mail: biuro (at) msmeble.com, osobiście: Wejherowo ul. Gdańska 47.
MS MEBLE Marek Szymański - 2016-06-08 - Wejherowo (pomorskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

Prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Słupca (wielkopolskie)

PIONKI-NAUCZYCIEL - od 2 000 PLN

Prowadzenie zajęć z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Pionki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYNY - od 1 850 PLN

obsługa i ustawianie maszyny do produkcji chusteczek oraz wyciąganie chusteczek z maszyny
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bielawa (dolnośląskie)

TRENER SPORTU - od 1 850 PLN

- prowadzenie zajęć z zakresu gimnastyki artystycznej, korekcyjnej, pilates lub sztuk walki- przygotowanie, opieka nad zawodnikami podczas zawodów i obozów kondycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łodygowice (śląskie)

URZĘDNIK UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Międzychód (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

- dobieranie terapii do pacjenta- prowadzenie terapii z pacjentami
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Żywiec (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentówRozliczanie pracownikówPrzygotowanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA ART. SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

obsługakasy fiskalnej, prace porządkowe w sklepie i magazynie, obsługa klienta, promowanie i reklamowanie towaru, sporządzanie raportów i wydruków fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Dragacz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości w budynku MGOK w Zbiersku, dbanie o tereny zielone wokól budynku, wykonywanie drobnych napraw.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Zbiersk-Cukrownia (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER ZAKŁADOWY - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bełchatów (łódzkie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed