Praca HANDLOWIEC Ząbki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykształcenie min. średnie, staż pracy min. 3 lata w branży motoryzacyjnej, biegła znajomośc języka ormiańskiego, prawo jazdy kat. B, poszukiwanie nowych kontaktów handlowych, podpisywannie wstępnych umów, promowanie firmy na rynku armeńskim, prowadzenie wstępnych negocjacji, monitorowanie rynku, doradzanie klienom,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ormiański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy