Praca HANDLOWIEC - SPRZEDAŻ POWIERZCHNI REKLAMOWYCH I OGŁOSZEŃ ( J. ANGIELSKI, J. NIEMIECKI) Warszawa Bartman Media Group/ Wydawca prasy i serwisu internetowego

Miejsce pracy:
02-777 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
HANDLOWIEC - SPRZEDAŻ POWIERZCHNI REKLAMOWYCH I OGŁOSZEŃ ( J. ANGIELSKI, J. NIEMIECKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wyższe; umiejętności sprzedażowe on-line ogłoszeń i reklam, obsługa klienta; doświadczenie zawodowe min. rok na stanowisku handlowca; znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie; Obowiązki: do zadań handlowca specjalisty ds. sprzedaży powierzchni reklamowych należeć będzie obsługa klienta zagranicznego, w tym: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami Wydawnictwa ( serwis i gazeta), tworzenie i uaktualnianie bazy danych Klientów, sprzedaż usług i produktów reklamowych, wykonywanie ustalonego budżetu sprzedażowego, raportowanie oraz obsługa posprzedażowa, przygotowywanie dokumentacji dla działu księgowego, windykacja należności; opracowywanie z resztą zespołu strategii sprzedażowej i marketingowej, aktywny udział w targach pracy oraz eventach branżowych, pozyskiwanie partnerów biznesowych; godziny pracy: 9-17; Kontakt CV na adres mailowy: redakcja (at) pracazagranica.pro

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Bartman Media Group/ Wydawca prasy i serwisu internetowego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Gen. Stanisława Maczka 1A/23, 05-091 Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Ząbki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbki

Ulica pracodawcy: Gen. Stanisława Maczka

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw marketingu i handlu