Praca HANDLOWIEC Włodawa PSB Mrówka-Parczew Sp. z o.o.

Lubelska 64, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów, zamawianie towarów u dostawców, przyjmowanie reklamicji, wykładanie towarów na półkach, prowadzenie rozmów z przedstawicielami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włodawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włodawa

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 21.04.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczeie handlowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PSB Mrówka-Parczew Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + dokumenty potwierdzające kwlaifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 64

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.01.2016