Praca HANDLOWIEC Cisiec FPHU Drew-Pol Jan Kabacik

Trakt Cesarski 121, 34-350 Cisiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Węgierska Górka

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Komunikatywność

Nazwa pracodawcy: FPHU Drew-Pol Jan Kabacik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Węgierska Górka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cisiec

Ulica pracodawcy: Trakt Cesarski

Numer budynku pracodawcy: 121

Profil działalności pracodawcy: Produkcja opakowań drewnianych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy