Praca HANDLOWIEC Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie zamówienia zakupu towarów stalowych, wystawianie faktur.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa metali i rud metali

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA / KASJER - 2 100 - 2 300 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Tychy (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków do spożycia w przedszkolach z którymi firma ma podpisane umowy
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kalinowice (lubelskie)

PIEKARZ (Z) - do 1 850 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Tarnów (małopolskie)

ARCHITEKT WNĘTRZ - od 1 850 PLN

wykonywanie projektów wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Przasnysz (mazowieckie)

KAMIENIARZ DO PRZYUCZENIA - od 1 750 PLN

prace fizyczne w zakładzie kamieniarskim
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bronisin Dworski (łódzkie)

TRENER KONII - od 1 000 PLN

Opieka i trenowane koni w zakresie hodowli i skoków przez przeszkody.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wrotnów (mazowieckie)

BRAKARZ WYROBÓW GOTOWYCH, POMOC SZWACZKI - od 2 000 PLN

Firma "Skórtex" zajmuje się produkcją odzieży ochronnej i roboczej typu bluzy, spodnie, kurtki ortalionowe, na polarze, fartuchy itp. Grupa szwaczek wykonuje poszczególne elementy z czego powstaje gotowy produkt, które następnie należy przeglądnoć, usunąć ewentualne braki, wyprasować - jeżeli zachodzi koneczność, zapakować każdą sztukę oddzielnie - jeżeli komplet ubrania to skompletować, przygotować do wysyłki i przekazać do działu marketingu.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

-przygotowanie ekspozycji towarów,-wykładanie towarów,-wypisywanie faktur,-obsługa klienta hurtowni,-przygotowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gdów (małopolskie)

POMOCNIK ARCHIWISTY - 997,4 PLN

prowadzanie ewidencji zespołów archiwalnych, porządkowanie materiałów archiwalnych, pakowanie ich w teczki i pudła, udostępnianie materiałów archiwalnych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Milanówek (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Bieruń (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 500 PLN

kierowca mechanik
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Poddębice (łódzkie)

OPIEKUN KLIENTA - od 950 PLN

dbanie o relacje z klientami z Chin, telefoniczna i osobista obsługa klientów, aktywne pozyskiwanie klientów pochodzenia chińskiego, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Brzeg (opolskie)

KONSTRUKTOR - 2 000 - 3 500 PLN

Konstruowanie form wtryskowych do produkcji detali dla przemysłu elektrotechnicznego, tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną narzędzi, analiza uszkodzeń oraz sposobów naprawy narzędzi będących w eksploatacji, projektowanie elementów form wtryskowych potrzebnych do ich modyfikacji oraz regeneracji.Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn), doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość budowy, konstrukcji i zasad eksploatacji nowoczesnych narzędzi, zwłaszcza form wtryskowych, znajomość oprogramowania CAD 2D oraz 3D, praktyczna znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy. Rekrutacja w trakcie Giełdy Pracy. Rekrutacja w trakcie Giełdy Pracy.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kańczuga (podkarpackie)

TECHNIK TELEKOMUNIKACJI - od 2 200 PLN

Montowanie, uruchamianie i konserwacja urządzeń telekomunikacyjnych. Budowanie i remontowanie urządzeń telekomunikacyjnych, linii kablowych i linii światłowodowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 1 850 PLN

Pomoc w kładzeniu kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU - od 1 850 PLN

Przewóz osób i rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Sława (lubuskie)

DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DEKORACJI Z KARMELU, CZEKOLADY I MASY CUKROWEJ, WYKAŃCZANIE WYROBÓW CUKIERNICZYCH, TORTÓW, CIASTECZEK W NOWOCZESNYM STYLU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ NOWOCZESNEGO DEKOROWANIA TORTÓW I CIAST, PRACA Z KARMELEM, CZEKOLADĄ I MASĄ CUKROWĄ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR OBUWNICZYCH URZĄDZEŃ SZWALNICZYCH - od 1 850 PLN

planowanie zamówień, praca przy składaniu cholewek w gotowe zamówienie
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Czerwieńsk (lubuskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNEJ - 2 000 - 2 300 PLN

Obsługa maszyny produkcyjnej, nadzorowanie wytwarzanego produktu zgodnie ze zleceniem produkcyjnym.GIEŁDA PRACY: 29/07/2016 godz. 10.00 sala 216
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

sprzedaż i promowanie towarów, obsługa i pozyskiwanie klientów narodowowści chińskiej, sporządzanie zamówień w języku chińskim, kontakt z fabrykami w Chinach
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Murowanie , wykonywanie z kamienia, cegły bloków.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Łagów (świętokrzyskie)

MONTER RUROCIĄGÓW Z TWS - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; min. 2 lata doświadczenia; znajomość rysunku technicznego i montaż rurociągów na jego bazie; montaż rurociągów i aparatów; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Pyskowice (śląskie)

RECEPCJONISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane II profil
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zabrze (śląskie)