Praca HANDLOWIEC Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie zamówienia zakupu towarów stalowych, wystawianie faktur.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa metali i rud metali

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

zapoznanie się z dokumentacją techniczną, montaż instalacji i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Siedlce (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe oraz pozostałe prace zlecone przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - od 11,56 PLN

obsługa taśmy, obsługa specjalistycznego sprzętu do pakowania towaru, obsługa skanera, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, pakowanie towaru, kompletacja zamówień, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - od 1 900 PLN

aktywne pozyskiwanie klientów, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, dyspozycyjność, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Brzozów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER (Z,N) - do 1 850 PLN

branża spozywcza
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tarnów (małopolskie)

TRENER PERSONALNY - do 1 850 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Czernikowo (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

-prace elektryczne-prace ogólnobudowlane-prace naprawcze
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

CHOLEWKARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Rogoźno (wielkopolskie)

ANIMATOR KULTURY - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć z dziećmi, organizacja zajęć dla dzieci
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kłobuck (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

CZYNNOŚCI PRZYGOTOWAWCZE DO SPORZĄDZANIA POSIŁKÓW, PRZYGOTOWYWANIE POTRAW ZGODNIE Z WYTYCZNYMI KUCHARZA, SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ KUCHNI
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Koniaków (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Myślenice (małopolskie)

SZLIFIERZ METALI - do 12,5 PLN

Przygotowanie wielkogabarytowych elementów do śrutowania, lakierowania; zabezpieczenie powierzchni; przygotowywanie polakierowanych elementów do wysyłki. Praca na dwie zmiany.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Mirków (dolnośląskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Montaż poszycia dachowego i elewacji.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kotunia (wielkopolskie)

ASYSTENT LOGISTYKA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łozienica (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNICY BIUROWY (ART 150F) - od 1 850 PLN

wprowadzanie towaru do systemu, segregacja dokumentów, wystawianie faktur. Praca w godzinach 7.00-15.00 i 13.00-21.00.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Puchaczów (lubelskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Głogów (dolnośląskie)

RZECZOZNAWCA JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH - 997,4 PLN

Ocena jakości i ilości towarów (zboża, węgiel, ruda żelaza, koks)
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Lębork (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA - od 2 010 PLN

ZGODNY ZE ST.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Milicz (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji- oferta stażu realizowana z ( algorytm)wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze lub średnie ekonomiczne, ogólne, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Monter mebli
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Góra (dolnośląskie)