Praca GRAPHIC DESIGNER K/M (J. POLSKI, J. ROSYJSKI, J. ANGIELSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: GRAPHIC DESIGNER K/M (J. POLSKI, J. ROSYJSKI, J. ANGIELSKI)

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: j.w.

Data publikacji: 2016-06-28

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GRAPHIC DESIGNER K/M (J. POLSKI, J. ROSYJSKI, J. ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: projektant grafiki stron internetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 01.09.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Projektant grafiki stron internetowych (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie/wyższe; umiejętność projektowania interfejsów aplikacji internetowych oraz mobilnych; 3 lata doświadczenia zawodowego; znajomość języka polskiego, rosyjskiego i angielskiego na poziomie średnim. Obowiązki: projektowanie interfejsów aplikacji internetowych oraz mobilnych, cięcie projektów graficznych do HTML/CSS, przygotowanie analiz i testów UX, prowadzenie dokumentacji technicznej projektów oraz prezentacji umiejętność projektowania makiet (Axure, Omnigraffle lub inne).

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant grafiki stron internetowych