Praca INFORMATYK Rybnik kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie o kierunku informatycznym, znajomośc języka PHP.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: -

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, humanistyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Podobne oferty pracy

POMOCNIK W TARTAKU - od 1 850 PLN

Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w tartaku.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Nowe Opole (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z porządkowaniem i utrzymaniem estetyki oraz czystości terenów stanowiących własność gminy Dobre m.in. czyszczenie i konserwacja rowów melioracyjnych i studzienek, utrzymywanie terenów zielonych, porządkowanie pasów drogowych, dróg i ulic, wycinka krzewów.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Dobre (kujawsko-pomorskie)

porządkowanie terenów zielonych, koszenie trawników, prace porządkowe na terenie Gminy Puck
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Puck (pomorskie)

PROGRAMISTA - 2 200 - 3 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca w stacji paliwstaż w godz. 6-14, 14-22 również w niedziele i święta
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Tyszowce (lubelskie)

staż w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zebrzydowice Górne (śląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pabianice (łódzkie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Bukowno (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym na terenie Polska-Ukraina;przygotowanie samochodu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania;planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych;zabezpieczenie samochodu przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane;zabezpieczenie przewożonego ładunku;kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Samodzielna obsługa klienta,biura rachunkowego
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kielce (świętokrzyskie)

CHEMIK - 997,4 PLN

zapoznanie się z dokumentacją systemu jakości selekcji madzoru środowiska pracy, udział w tworzeniu dokumentacji, analiz, opinii i sprawozdań,
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Sandomierz (świętokrzyskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ruda Śląska (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 774 PLN

Bieżące prace administracyjno-biurowe. Obsługa i organizacja spotkań bizneswoych. Obsługa gości. Zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja. Samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zleconych przez przełożonego. Przygotowanie prezentacji, raportów, zestawień i innych dokumentów. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Sopot (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie żywności, przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Ulhówek (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Jawor (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA - od 1 900 PLN

Praca opiekuńczo-wychowawcza
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Malbork (pomorskie)

SZWACZKA (Z) - do 1 850 PLN

Szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Tarnów (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowa Wieś (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Malbork (pomorskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIM BIUROWY (228 REF.WYN.DO 30R.Ż) - od 1 900 PLN

Oferta dla osób bezrobotnych do 30r.ż.Obsługa uzrądzeń powielających skłąd DTP
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Otwock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe szpachlowanie i malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Reda (pomorskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

ogrodnik
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Szpiegowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CIAGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

załadunek, rozładunek towaru, transport miedzyanrodowy towaru; doświadczenie w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Szymiszów (opolskie)