Praca GRAFIK / DRUKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie plików do druku, wykonanie druków.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 632 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK / DRUKARZ

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie techniczne (technik informatyk), umiejętność obsługi programów graficznych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Indii, wspomaganie pracy indyjskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jabłonowo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KAMPANII E-MAILOWYCH - 997,4 PLN

- uczestnictwo w bierzących pracach biura,- obsługa urządzeń biurowych,- dbanie o bierzącą korespondencję mailową i listowną z klientami polskimi oraz zagranicznymi,- projektowanie i realizowanie kampani e-mailingowych, - tworzenie treści i sloganów przy opracowywaniu koncepcji kampani w j. angielskim,- budowanie i prowadzenie bazy adresowej na potrzeby kampanii e-mailigowych i listownych,- obsługa social-media,-przygotowanie szablonów mailingów w j. angielskim,- rozmowy telefoniczne w j. angielskim,- analizowanie zachowań odbiorców kampani e-mailingowych,- nawiązywanie nowych relacji z klientami polskimi i zagranicznymi,- raportowane wyników działania, dbanie o dobry wizerunek firmy,- asysta w reprezentowaniu fimy na spotkaniach zewnętrznych, biznesowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

KASJER BILETOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów w sklepie ogólnospożywczym, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Kolonia Świdnik Mały (lubelskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

transport towarów na trasie kraje UE, Rosja, Białoruś, Serbia, wypełnianie dokumentacji przewozowej
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

INŻYNIER MECHANIK - od 5 000 PLN

Przygotowywanie dokumntacji technicznej. Praca od godz. 7.00 (Nowa Huta).
KBH AKORD Hernas, Komorowski Sp.j. - 2017-03-14 - Kraków (małopolskie)

CUKIERNIK/CIASTKARZ - od 1 850 PLN

produkcja cias, ciastek, deserów, dekorowanie wypieków, produkcja półfabrykatów, mas i kremów do przekładania ciast;nadzorowanie procesu wypieku itp.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRALNI DYWANÓW - od 1 850 PLN

Pranie dywanów i wykładzin.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Stanisławowo (mazowieckie)

NAUCZYCIEL DOMOWY - od 30 PLN

nauka języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie biur i magazynu
Frog DELKO MS KRAKÓW - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI - do 2 000 PLN

Kontrola jakości, produkcja ( montaż ).
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Legnica (dolnośląskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - do 2 000 PLN

stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Chorzów (śląskie)

KASJER - od 1 650 PLN

przyjęcie i obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

MASAŻYSTKA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykonywanie zabiegów masażu, pielęgnacja ciała, obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

obsługa szlifierki
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Bielawy (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Współpraca z klientem(pacjentem) w zakresie doradztwa usług medycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 14 PLN

Sprzątanie i mycie klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Siemiątkowo (mazowieckie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

-odpowiedzialność za jakość wyprodukowanego makarunu - obsługa linii produkcyjnej oraz sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Rudniki (śląskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

szkolenie z zasad funkcjonowania działu, pierwsza linia wsparcia uzytkowników dla sprzetów i aplikacji, konserwacja komputerów PC, aktualizacja i tyworzenie dokumentacji technicznej infrastruktury informatycznej
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ciechanów (mazowieckie)

MŁODSZY OPIEKUN - od 2 000 PLN

Opieka nad mieszkańcami DPS, organizowanie zajęć mieszkańcom DPS
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Suchorączek (kujawsko-pomorskie)