Praca GÓZD 04S/16 - POMOCNIK BRUKARZA Lipiny Sławomir Gorzkiewicz "ART-BRUK"

Miejsce pracy:
26-634 Lipiny 54, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GÓZD 04S/16 - POMOCNIK BRUKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipiny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gózd

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: Sławomir Gorzkiewicz "ART-BRUK"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: radomski

Gmina pracodawcy: Gózd

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipiny

Numer budynku pracodawcy: 54

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz