Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia praca z klientem (zespół HR i managerowie) - bycie głównym punktem kontaktu w kwestiach rekrutacji. Raportowanie i prognozowanie w kwestii procesów rekrutacyjnych. Dbanie o efektywne i skuteczne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych. Rozpoznawanie możliwości dalszego rozwoju firmy we współpracy z klientem w krajach Bliskiego Wschodu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Data zakończenia pracy: 23.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek zarządzanie lub kierunek humanistyczny, min. 1.5 roku doświadczenia w obszarze rekrutacji/ zarządzania zasobami ludzkimi w środowisku Centrum Usług Współnych i w Sektorze Outsourcingu procesów biznesowych . Doświadczenie we współpracy z klientem zagranicznym, doświadczenie w rekrutacji w krajach Bliskiego Wschodu, doświadczenie w rekrutacji w sektorze inżynieryjnym, biegła znajomość języka angielskiego i arabskiego. Biegłość w posługiwaniu się programem MS excel ( w tym funkcje: makro i tabeli przestawnych). Biegłość w posługiwaniu się systemami używanymi do zarządzania kandydatów - Taleo i Avature.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie