Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REALIZACJI PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie projektamia dotyczącymi rozwoju aplikacji mobilnych, koordynacja i zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi zasobami informatycznymi, planowanie projektów, kontakty z klientami, kontrola jakości usług dostarczanych dla klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REALIZACJI PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako menedżer projektu z potwierdzeniem pozytywnych efektów końcowych zarządzanych projektów w zakresie technologii mobilnych, procesów informatycznych i aplikacji. Znajomość systemów SAP, UX, SALESFORCE, HTML5, XAMARIN, MDM, iOS, ANDROID, umiejętności z zakresu rozwoju aplikacji mobilnych, znajomość zarządzania bezpieczeństwem mobilnym, silne umiejętności z zakresu zarzadzania zasobami informatycznymi, zarówno lokalnie jak i zdalnie. Język angielski i turecki wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientem i dokumentacją jak i biurami firmy w krajach anglojęzycznych i turcji.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie